Laman Utama › Harga › Xiaomi 15T

Harga Xiaomi 15T di Malaysia

Harga Xiaomi 15T di Malaysia bermula RM1,699 hingga RM2,199 dalam katalog Wiser.

Xiaomi 15T

RM1,699 – RM2,199

Kategori: Telefon Pintar

Penarafan editor: 3.5/5

Artikel berkaitan

Kelebihan dan kekurangan Xiaomi 15T

Kelebihan

Kekurangan

Tentang Xiaomi 15T

Prestasi: Dikuasakan oleh cip MediaTek Dimensity 8400-Ultra (4nm) dengan storan UFS 4.1 yang lebih pantas untuk kelajuan baca/tulis data. Paparan: Skrin 6.83-inci AMOLED rata dengan resolusi 1.5K (2772 x 1280), kadar segar semula 120Hz, dan kecerahan puncak sehingga 3,200 nits. Kamera Leica: Sistem tiga kamera belakang dengan optik Leica Summilux: 50MP Utama: Sensor Light Fusion 800 dengan OIS. 50MP Telefoto: Focal length 46mm, zum optikal 2x. 12MP Ultra-Lebar: Sudut pandangan 120°. Bateri & Pengecasan: Bateri besar 5,500mAh dengan pengecasan pantas 67W HyperCharge (tiada pengecasan tanpa wayar pada model standard). Ketahanan: Penarafan IP68 untuk rintangan air dan debu serta perlindungan Corning Gorilla Glass 7i pada bahagian skrin. Ciri Pintar: Menjalankan Xiaomi HyperOS 2 berasaskan Android 15, lengkap dengan ciri Xiaomi HyperAI dan teknologi komunikasi luar talian.

Spesifikasi Xiaomi 15T

Cip
Dimensity 8000 Series
RAM
12 GB
Bateri
5,500 mAh
Kelajuan Pengecasan
61W-80W
Kapasiti storan
256GB, 512GB
Refresh Rate
120Hz
Types of Screen
AMOLED
IP Rating
IP68
Gaming
Gaming sederhana
Photography
bagus
Speaker
Stereo
Wireless Charging
Tidak
Jenis Penggunaan
photography/videography, gaming, casual
Jenis telefon
Biasa
Sistem Operasi
Android
Saiz skrin
6.83 inci
Resolusi skrin
1.5K
Kecerahan puncak
3,200 nits
Model cip
Dimensity 8400 Ultra
Kamera utama
50 MP
Kamera ultra-lebar
12 MP
Kamera telefoto
50 MP
Zum optik
2 x
Kamera depan
32 MP
Rakaman video maksimum
4K@60fps
Pengecasan berwayar
67 W
Berat
194 g
Ketebalan
7.5 mm
Pengimbas cap jari
Dalam skrin (optik)
5G
Ya
NFC
Ya
eSIM
Ya
Versi Wi-Fi
6E
Versi Bluetooth
6

Pilihan serupa

Soalan lazim

Berapakah harga Xiaomi 15T di Malaysia?

Harga Xiaomi 15T di Malaysia bermula RM1,699 hingga RM2,199 dalam katalog Wiser. Harga di kedai boleh berubah, jadi semak harga semasa sebelum membeli.

Apakah spesifikasi utama Xiaomi 15T?

Cip: Dimensity 8000 Series; RAM: 12 GB; Bateri: 5,500 mAh; Kelajuan Pengecasan: 61W-80W; Kapasiti storan: 256GB, 512GB.

Apakah alternatif kepada Xiaomi 15T pada harga hampir sama?

POCO X8 Pro Max (dari RM1,699), OPPO Reno16 F 5G (dari RM1,649), realme GT 7T (dari RM1,759.04) dan HONOR 400 (dari RM1,779).

Pautan "Semak harga" ialah pautan affiliate: Wiser mungkin menerima komisen jika anda membeli, tanpa kos tambahan kepada anda. Ulasan ringkas serta kelebihan dan kekurangan ditulis dengan bantuan AI. Harga daripada katalog Wiser dan boleh berbeza di kedai.