Laman Utama › Harga › realme GT 7T

Harga realme GT 7T di Malaysia

Harga realme GT 7T di Malaysia bermula RM1,759.04 dalam katalog Wiser.

realme GT 7T

RM1,759.04

Kategori: Telefon Pintar

Penarafan editor: 3.2/5

Skrin AMOLED 120Hz, bateri 7000mAh luar biasa, cip Dimensity 8000 tangkas, IP68, stereo speaker, dan kamera mantap menjadikannya pilihan cemerlang dalam kelas pertengahan.

Kelebihan dan kekurangan realme GT 7T

Kelebihan

Kekurangan

Tentang realme GT 7T

Prestasi: Dikuasakan oleh cip MediaTek Dimensity 8400 Max (4nm) yang memberikan skor AnTuTu mencecah 1.7 juta mata, setanding dengan peranti flagship moden. Bateri "Titan": Dilengkapi bateri gergasi 7,000mAh yang menyokong pengecasan pantas 120W SUPERVOOC (50% dalam 14 minit, 100% dalam masa kurang 50 minit). Skrin Pro-Esports: Paparan 6.8-inci AMOLED dengan resolusi 1.5K, kadar segar semula 120Hz, dan kecerahan puncak sehingga 6,000 nits untuk kejelasan di bawah cahaya matahari. Sistem Penyejukan: Menggunakan teknologi IceSense Graphene pertama di dunia untuk pengurusan haba yang lebih baik semasa sesi gaming yang lama. Kamera: Utama: 50MP Sony IMX896 dengan OIS. Ultra-Lebar: 8MP. Swafoto: 32MP Sony IMX615. Ketahanan: Penarafan IP69 (tahan pancutan air tekanan tinggi) dan perlindungan ArmorShell Glass.

Spesifikasi realme GT 7T

Cip
Dimensity 8000 Series
RAM
8 GB – 12 GB
Bateri
7,000 mAh
Kelajuan Pengecasan
81W dan ke atas
Kapasiti storan
256GB
Refresh Rate
120Hz
Types of Screen
AMOLED
IP Rating
IP68
Gaming
Gaming sederhana
Photography
bagus
Speaker
Stereo
Wireless Charging
Tidak
Jenis Penggunaan
photography/videography, gaming, casual
Jenis telefon
Biasa
Sistem Operasi
Android
Saiz skrin
6.8 inci
Resolusi skrin
1.5K
Kecerahan puncak
6,000 nits
Model cip
Dimensity 8400 Max
Kamera utama
50 MP
Kamera ultra-lebar
8 MP
Kamera depan
32 MP
Rakaman video maksimum
4K@60fps
Pengecasan berwayar
120 W
Berat
202 g
Ketebalan
8.3 mm
Pengimbas cap jari
Dalam skrin (optik)
5G
Ya
NFC
Ya
eSIM
Tidak
Versi Wi-Fi
6
Versi Bluetooth
6
Kemas kini OS
6 tahun

Pilihan serupa

Soalan lazim

Berapakah harga realme GT 7T di Malaysia?

Harga realme GT 7T di Malaysia bermula RM1,759.04 dalam katalog Wiser. Harga di kedai boleh berubah, jadi semak harga semasa sebelum membeli.

Apakah spesifikasi utama realme GT 7T?

Cip: Dimensity 8000 Series; RAM: 8 GB – 12 GB; Bateri: 7,000 mAh; Kelajuan Pengecasan: 81W dan ke atas; Kapasiti storan: 256GB.

Adakah realme GT 7T berbaloi?

Penarafan editor Wiser: 3.2/5. Skrin AMOLED 120Hz, bateri 7000mAh luar biasa, cip Dimensity 8000 tangkas, IP68, stereo speaker, dan kamera mantap menjadikannya pilihan cemerlang dalam kelas pertengahan.

Apakah alternatif kepada realme GT 7T pada harga hampir sama?

HONOR 400 (dari RM1,779), OnePlus Nord 5 (dari RM1,794), nubia neo 5 GT 5G (dari RM1,799) dan Nothing Phone (3a) Pro (dari RM1,799).

Pautan "Semak harga" ialah pautan affiliate: Wiser mungkin menerima komisen jika anda membeli, tanpa kos tambahan kepada anda. Ulasan ringkas serta kelebihan dan kekurangan ditulis dengan bantuan AI. Harga daripada katalog Wiser dan boleh berbeza di kedai.