Laman Utama › Harga › UGREEN MFi Lightning to 3.5mm Jack AUX Cable

Harga UGREEN MFi Lightning to 3.5mm Jack AUX Cable di Malaysia

Harga UGREEN MFi Lightning to 3.5mm Jack AUX Cable di Malaysia bermula RM39 hingga RM55 dalam katalog Wiser.

UGREEN MFi Lightning to 3.5mm Jack AUX Cable

RM39 – RM55

Kategori: Audio Adapter

Penarafan editor: 3.9/5

Adaptor wayar UGREEN berkualiti dengan MFi, DAC terbina, dan sokongan mikrofon, tetapi audio tidak sehebat adaptor Apple asli.

Lihat di Shopee

Kelebihan dan kekurangan UGREEN MFi Lightning to 3.5mm Jack AUX Cable

Kelebihan

Kekurangan

Tentang UGREEN MFi Lightning to 3.5mm Jack AUX Cable

Kabel AUX UGREEN MFi Lightning ke 3.5mm direka khas untuk pengguna iPhone dan iPad yang ingin menyambungkan peranti mereka ke pembesar suara, fon kepala, atau sistem audio kereta dengan mudah. Diperakui MFi oleh Apple, kabel ini menawarkan sambungan yang stabil, kualiti audio yang jelas, serta ketahanan tinggi untuk penggunaan harian. Plug-and-play tanpa memerlukan penyesuai tambahan.

Spesifikasi UGREEN MFi Lightning to 3.5mm Jack AUX Cable

Bluetooth
Tidak
Simpan tetapan EQ
Tidak
Sambungan yang ada
3.5mm jack
Butang kawalan (volume, play/pause)
Tidak
Jenis sambungan (bagi adapter dengan wayar)
Lightning
Sokongan mikrofon (in-line)
Ya
Ada bateri
Tidak
Mikrofon dalaman (built-in)
Tidak
Sokongan USB-C Audio
Sedia ada (bagi adapter biasa)
Jenis adapter
DAC, Adapter wayar (adapter biasa)
Hi-Res Wireless
Tiada

Dalam senarai Wiser

Pilihan serupa

Soalan lazim

Berapakah harga UGREEN MFi Lightning to 3.5mm Jack AUX Cable di Malaysia?

Harga UGREEN MFi Lightning to 3.5mm Jack AUX Cable di Malaysia bermula RM39 hingga RM55 dalam katalog Wiser. Harga di kedai boleh berubah, jadi semak harga semasa sebelum membeli.

Apakah spesifikasi utama UGREEN MFi Lightning to 3.5mm Jack AUX Cable?

Bluetooth: Tidak; Simpan tetapan EQ: Tidak; Sambungan yang ada: 3.5mm jack; Butang kawalan (volume, play/pause): Tidak; Jenis sambungan (bagi adapter dengan wayar): Lightning.

Adakah UGREEN MFi Lightning to 3.5mm Jack AUX Cable berbaloi?

Penarafan editor Wiser: 3.9/5. Adaptor wayar UGREEN berkualiti dengan MFi, DAC terbina, dan sokongan mikrofon, tetapi audio tidak sehebat adaptor Apple asli.

Apakah alternatif kepada UGREEN MFi Lightning to 3.5mm Jack AUX Cable pada harga hampir sama?

JCALLY JM6 Pro (dari RM33.60), FiiO JA11 (dari RM45), Apple USB-C To 3.5mm Headphone Jack Adapter (dari RM49) dan JCALLY JM6T (dari RM57).

Pautan "Semak harga" ialah pautan affiliate: Wiser mungkin menerima komisen jika anda membeli, tanpa kos tambahan kepada anda. Ulasan ringkas serta kelebihan dan kekurangan ditulis dengan bantuan AI. Harga daripada katalog Wiser dan boleh berbeza di kedai.