Laman Utama › Harga › Sennheiser HD 400S

Harga Sennheiser HD 400S di Malaysia

Harga Sennheiser HD 400S di Malaysia bermula RM279 hingga RM643 dalam katalog Wiser.

Sennheiser HD 400S

RM279 – RM643

Kategori: Headphone

Penarafan editor: 3.9/5

Headphone kabel yang kukuh dan mudah lipat, bunyi neutral sesuai untuk editor, tetapi prestasi audio sekadar memadai tanpa ciri-ciri premium.

Lihat di Shopee

Kelebihan dan kekurangan Sennheiser HD 400S

Kelebihan

Kekurangan

Tentang Sennheiser HD 400S

Sennheiser HD 400S ialah fon kepala atas telinga berwayar yang direka untuk pengalaman mendengar yang selesa dan mengasyikkan. Ia menampilkan reka bentuk belakang tertutup yang membantu mengurangkan bunyi bising ambien, membolehkan pengguna menumpukan pada muzik mereka. Fon kepala ini dilengkapi dengan alat kawalan jauh pintar satu butang yang terletak pada kabel, membolehkan kawalan muzik dan panggilan yang mudah. Reka bentuknya yang kukuh dan boleh dilipat menjadikannya tahan lama dan mudah alih, sesuai untuk dibawa ke mana-mana. Pemacu dinamik Sennheiser memberikan tindak balas bunyi yang baik dengan bes dinamik.

Spesifikasi Sennheiser HD 400S

Bentuk headphone berwayar
over-ear closed back
Bentuk headphone wayarles
Tiada
Jenis sambungan
Berwayar
Boleh lipat / mudah simpan
Ya
ANC (Active Noise Cancelling)
Tiada
Hayat bateri dengan mod ANC dimatikan
0 jam
Transparency / Ambient mode
Tiada
Fast charging
Tiada
Multipoint connection
Tiada
USB-C Audio
Tiada
Hi-Res Audio (Wired)
Tiada
Hi-Res Wireless
Tiada (bagi berwayar)
ANC Passthrough (boleh pakai ANC bila dicucuk wayar)
Tiada
Mod gaming (low latency) - bagi wayarles
Tiada
Kalis air
Tiada
Wear sensor
Tiada
Jenis kawalan
Tiada
Jenis sambungan (port pada headphone berwayar)
2.5mm jack
Wayar boleh cabut (bagi headphone berwayar)
Yes
Companion app
Tiada
Wireless dongle support (type-C)
Tiada
Jenis pengguna
Editor
Mikrofon
No
Banyak bass
Tidak
Ada headphone jack (pada headphone wayarles)
Tiada
Versi Bluetooth
Tiada (bagi headphone berwayar)

Pilihan serupa

Soalan lazim

Berapakah harga Sennheiser HD 400S di Malaysia?

Harga Sennheiser HD 400S di Malaysia bermula RM279 hingga RM643 dalam katalog Wiser. Harga di kedai boleh berubah, jadi semak harga semasa sebelum membeli.

Apakah spesifikasi utama Sennheiser HD 400S?

Bentuk headphone berwayar: over-ear closed back; Bentuk headphone wayarles: Tiada; Jenis sambungan: Berwayar; Boleh lipat / mudah simpan: Ya; ANC (Active Noise Cancelling): Tiada.

Adakah Sennheiser HD 400S berbaloi?

Penarafan editor Wiser: 3.9/5. Headphone kabel yang kukuh dan mudah lipat, bunyi neutral sesuai untuk editor, tetapi prestasi audio sekadar memadai tanpa ciri-ciri premium.

Apakah alternatif kepada Sennheiser HD 400S pada harga hampir sama?

Philips SHP9600 (dari RM261.07), HyperX Cloud III (dari RM297), EarFun Wave Pro (dari RM260) dan Anker soundcore Life Q30 (dari RM260).

Pautan "Semak harga" ialah pautan affiliate: Wiser mungkin menerima komisen jika anda membeli, tanpa kos tambahan kepada anda. Ulasan ringkas serta kelebihan dan kekurangan ditulis dengan bantuan AI. Harga daripada katalog Wiser dan boleh berbeza di kedai.