Laman Utama › Harga › Polar Ignite 3 Titanium

Harga Polar Ignite 3 Titanium di Malaysia

Harga Polar Ignite 3 Titanium di Malaysia bermula RM1,800 hingga RM1,999 dalam katalog Wiser.

Polar Ignite 3 Titanium

RM1,800 – RM1,999

Kategori: Jam Pintar

Penarafan editor: 4.6/5

Lihat di Shopee

Tentang Polar Ignite 3 Titanium

Polar Ignite 3 Titanium ialah jam tangan kecergasan dan kesihatan yang bergaya, direka untuk membantu pengguna menjalani kehidupan yang lebih bertenaga. Ia menjejaki tidur, aktiviti, dan kadar denyutan jantung untuk memberikan panduan yang disesuaikan dengan badan dan gaya hidup individu. Jam tangan ini menampilkan bezel titanium yang tahan lasak dan paparan AMOLED resolusi tinggi yang terang. Ia juga menawarkan ciri-ciri seperti penjejakan suhu kulit dan panduan latihan masa nyata.

Spesifikasi Polar Ignite 3 Titanium

Jenis sistem operasi
Proprietari
Serasi dengan telefon
Android, iPhone
Jenis jam
Jam pintar
Kegunaan
Kecergasan, Kesihatan, Penjejakan tidur, Sukan, Larian luar, Larian dalam, Trail run, Larian trek, Treadmill, Ultra run, Berjalan luar, Berjalan dalam, Mendaki, Latihan menaiki tangga, Indoor cycling, Outdoor cycling, Strength training, Circuit training, HIIT, Skipping, Yoga, Pilates, Stretching, Core training, Badminton, Tennis, Squash, Pickleball, Basketball, Bola sepak, Bola tampar, Bola baling, Pool swimming, Water sports, Kayaking, Rowing, Sailing, Surfing, Tarian, Skiing, Snowboarding, Skating, Tinju, Golf, Gimnastik, Boling, Fitness gaming
Hayat bateri
5 hari
Ciri kesihatan
Kadar jantung, Pemantauan tidur, Suhu badan, Pengesan langkah
GPS terbina dalam (rekod laluan tanpa telefon)
Ya
Tahap kalis air
Boleh mandi & berenang (5ATM)
Bentuk skrin
Bulat
Varian saiz
43mm
Skrin sentiasa hidup (Always-On Display)
Ya
Jenis skrin
AMOLED
Resolusi
416x416
Jenis Bezel
titanium

Pilihan serupa

Soalan lazim

Berapakah harga Polar Ignite 3 Titanium di Malaysia?

Harga Polar Ignite 3 Titanium di Malaysia bermula RM1,800 hingga RM1,999 dalam katalog Wiser. Harga di kedai boleh berubah, jadi semak harga semasa sebelum membeli.

Apakah spesifikasi utama Polar Ignite 3 Titanium?

Jenis sistem operasi: Proprietari; Serasi dengan telefon: Android, iPhone; Jenis jam: Jam pintar; Kegunaan: Kecergasan, Kesihatan, Penjejakan tidur, Sukan, Larian luar, Larian dalam, Trail run, Larian trek, Treadmill, Ultra run, Berjalan luar, Berjalan dalam, Mendaki, Latihan menaiki tangga, Indoor cycling, Outdoor cycling, Strength training, Circuit training, HIIT, Skipping, Yoga, Pilates, Stretching, Core training, Badminton, Tennis, Squash, Pickleball, Basketball, Bola sepak, Bola tampar, Bola baling, Pool swimming, Water sports, Kayaking, Rowing, Sailing, Surfing, Tarian, Skiing, Snowboarding, Skating, Tinju, Golf, Gimnastik, Boling, Fitness gaming; Hayat bateri: 5 hari.

Apakah alternatif kepada Polar Ignite 3 Titanium pada harga hampir sama?

Google Pixel Watch 5 (dari RM1,799), Amazfit T-Rex 3 Pro 44MM (dari RM1,752), Google Pixel Watch 4 (dari RM1,749) dan COROS NOMAD GPS Adventure Watch (dari RM1,887).

Pautan "Semak harga" ialah pautan affiliate: Wiser mungkin menerima komisen jika anda membeli, tanpa kos tambahan kepada anda. Harga daripada katalog Wiser dan boleh berbeza di kedai.