Laman Utama › Harga › Nintendo Switch OLED

Harga Nintendo Switch OLED di Malaysia

Harga Nintendo Switch OLED di Malaysia bermula RM1,567 hingga RM1,688 dalam katalog Wiser.

Nintendo Switch OLED

RM1,567 – RM1,688

Kategori: Konsol

Penarafan editor: 4/5

Konsol hibrid dengan skrin OLED 7 inci yang cantik, tapi prestasi setara model asal dan sudah ketinggalan berbanding pesaing generasi baharu.

Lihat di Shopee

Artikel berkaitan

Kelebihan dan kekurangan Nintendo Switch OLED

Kelebihan

Kekurangan

Tentang Nintendo Switch OLED

Nintendo Switch OLED adalah varian premium teratas dalam keluarga Nintendo Switch. Berbeza dengan model Lite, ia merupakan sebuah konsol hibrid 3-dalam-1 yang boleh dimainkan secara handheld, diletakkan di atas meja (tabletop), atau disambungkan terus ke TV (docked).

Spesifikasi Nintendo Switch OLED

Jenis konsol
Hibrid
Platform
Switch
RAM
4 GB
Backward Compatibility
Tidak
Refresh Rate
60Hz
Saiz skrin
7 inci
Storan
64 GB
Storan tambahan
Ya
Ketahanan bateri
4.5 Jam – 9 Jam

Pilihan serupa

Soalan lazim

Berapakah harga Nintendo Switch OLED di Malaysia?

Harga Nintendo Switch OLED di Malaysia bermula RM1,567 hingga RM1,688 dalam katalog Wiser. Harga di kedai boleh berubah, jadi semak harga semasa sebelum membeli.

Apakah spesifikasi utama Nintendo Switch OLED?

Jenis konsol: Hibrid; Platform: Switch; RAM: 4 GB; Backward Compatibility: Tidak; Refresh Rate: 60Hz.

Adakah Nintendo Switch OLED berbaloi?

Penarafan editor Wiser: 4/5. Konsol hibrid dengan skrin OLED 7 inci yang cantik, tapi prestasi setara model asal dan sudah ketinggalan berbanding pesaing generasi baharu.

Apakah alternatif kepada Nintendo Switch OLED pada harga hampir sama?

Xbox Series S (dari RM2,207), Nintendo Switch Lite (dari RM900), Nintendo Switch 2 (dari RM2,288) dan Xbox Series X Digital (1TB) (dari RM2,630).

Pautan "Semak harga" ialah pautan affiliate: Wiser mungkin menerima komisen jika anda membeli, tanpa kos tambahan kepada anda. Ulasan ringkas serta kelebihan dan kekurangan ditulis dengan bantuan AI. Harga daripada katalog Wiser dan boleh berbeza di kedai.